Najlepszy wybór dla Ciebie

Które rynki i kraje są dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać i dokonać wyboru w oparciu o Twoje cele i nasze możliwości. Na każdym rynku i na każdym terytorium dysponujemy praktyczną wiedzą lokalną i wszelkimi zasobami wymaganymi do pomyślnego wejścia na rynek i zyskownego rozwoju sprzedaży… Ponad 30 krajów, ponad 7 rynków, 1 partner – InfinityBlue.

Amazon zapewnia firmom każdej wielkości międzynarodowy kanał sprzedaży, rynek o największym zasięgu międzynarodowym. Amazon może przechowywać, pakować i dostarczać klientom produkty sprzedawców, a także zapewniać obsługę klienta i obsługiwać zwroty. Ich bezpieczny system płatności pomaga zminimalizować ryzyko dla sprzedawców.

Allegro to największa giełda internetowa w Polsce. Ten rynek ma 40% udziału w całym handlu elektronicznym. Warto zauważyć, że ani eBay, ani Amazon nie odniosły szczególnego sukcesu i nie zdominowały polskiego e-commerce.

Tmall.com to największa platforma sprzedaży detalicznej typu business-to-consumer (B2C) w Azji, umożliwiająca firmom sprzedaż bezpośrednio milionom konsumentów w całych Chinach. Jest to platforma dla lokalnych chińskich i międzynarodowych firm do sprzedaży markowych towarów konsumentom w Chinach kontynentalnych, Hongkongu, Makau i Tajwanie.

JD.com jest drugą co do wielkości witryną e-commerce dla klientów indywidualnych (B2C) w Chinach. Jej ogólnokrajowa sieć dostaw zapewnia standardowe dostawy tego samego i następnego dnia, obejmujące populację ponad 1 miliarda.

Bol.com jest obecnie największym rynkiem z szeroką gamą produktów w Holandii i Belgii. Ma silną pozycję marki i cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów holenderskich i belgijskich ”.

Mercado Libre (Mercado Livre w Brazylii) to argentyńska firma, która obsługuje rynki internetowe poświęcone e-commerce i aukcjom internetowym, w tym mercadolibre.com w całej Ameryce Łacińskiej.

Fruugo z Wielkiej Brytanii oferuje sprzedawcom niskobarierową platformę sprzedaży w ponad 50 krajach.

Specjalistyczny marketplace skupiający się głównie na produktach dla majsterkowiczów.
Numer jeden w tym segmencie we Francji i rozwijający się w Hiszpanii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Dobra obsługa klienta.

Internetowy odpowiednik amerykańskiej sieci hiper i supermarketów Walmart.
Opłacalna alternatywa lub dodatek do Amazona w określonych segmentach, głównie w Ameryce Północnej.

Portal we Francji dla wszystkich produktów technicznych i elektronicznych. Jest skierowany do tańszych dostawców, ale nie wyłącznie. Oferuje własną usługę realizacji.

Household name and number one marketplace for fashion and lifestyle products in Germany. Expanding outside home market also

One of the leading marketplaces in the furniture and home ware category in the USA, UK, Germany and growing number of countries.